אודות

מסעדת "מפגש העיר" היא מסעדה כשרה למהדרין ברמת גן. המסעדה ממתינה לרעבי רמת-גן וגבעתיים ממש בלב לבה של ר"ג, על קו התפר שלה עם גבעתיים, בסמוך לצומת כופר הישוב המפורסם. המסעדה בעלת מוניטין רב של שנים ומגיע אליה קהל רחב מאד של לקוחות קבועים. בתחילת שנת 2011 בוצע במקום שיפוץ יסודי שכלל התרחבות ועיצוב מחודש. למקום נוספו גם ריהוט וציודים חדשים וכן הוכנס שינוי במנות – שיפור הטעמים והמגוון ותפריט מורחב.

אופייה של "מפגש העיר" חם ונעים. צוות המקום המיומן מעניק יחס אישי לכל לקוח ולקוח, ובמקום שורה אווירה ביתית, למרות הלקוחות הרבים הפוקדים את המסעדה. האווירה הזו מתאימה בדיוק לארוחות צהריים או ערב רגועות וטעימות, באמצע יום עבודה עם כמה חברים לעסקים, או בסיום היום, בחברת כל בני המשפחה.

ב"מפגש העיר" כולם מוצאים את מה שהם הכי אוהבים. התפריט של המקום מציע בשרים על האש (שיפודים וסטייקים), הנעשים על גריל פחמים אמיתי, וכמובן את מוצר הדגל המיוחד של המסעדה – שווארמה טעימה, עסיסית ומנצחת! המנות מוגשות בפיתות, בלאפות ובבאגטים (והכול באפייה במקום), וכמובן גם בצלחת, בלוויית תוספות חמות וסלטים איכותיים וטריים-טריים. האוכל כשר למהדרין בהשגחת הרבנות.

השירות ב"מפגש העיר" מהיר, מקצועי וקשוב, והכול מוגש במקום ביד רחבה ועם חיוך אפילו רחב יותר.
מפגש העיר – תבואו! יהיה טעים!